MÖBLER / Bord / Skrivbord 13614570
nr 1361 4570
Skrivbord
nyrenässans, valnöt. Bredd: 121 cm. Djup: 70 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 november 2020
kl 20:44:42
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr